در این نوشته قصد داریم شما را با برندهای مواد شیمیایی آزمایشگاهی که توسط شرکت ستاره آزمون پارس به فروش می رسد آشنا کنیم. برندهای معتبری همانند مرک، سیگما آلدریچ، شارلو، کارلو اربا و بایوکم.

در حال حاضر ما فقط نماینده رسمی شرکت بایوکم هستیم. اما در صورتی که نتوانیم ماده مورد نیاز شما را از برند بایوکم تامین کنیم یا درخواست شما برندهای دیگری را شامل شود، با تامین کنندگان اصلی این مواد همکاری خواهیم کرد و سعی میکنیم با تضمین بهترین قیمت، خواسته شما را تامین کنیم.

البته در نظر داشته باشید با توجه به بازار پر رونق مواد شیمیایی تقلبی پرشده در بسته بندهای برندهای خارجی، اطمینان به فروشنده رکن اصلی در بازار را دارد. مجموعه مشتریان شرکت ستاره آزمون پارس، برترین دانشگاه های ایران و مراکز تحقیقاتی، دولتی، نظامی و خصوصی بوده و در صورت نیاز میتوانید راهنمایی بیشتری در این مورد را از همکاران بخش فروش ما خواستار شوید.اولین بار کمپانی مرک در سال 1668 توسط فردریش ژاکوب مرک در کشور آلمان پایه گذاری شد. او یک داروخانه در شهر دارمشتات آلمان داشت و کارش ساخت ترکیبات دارویی بود.

از مهم ترین کسانی که پس از فردریش در تاسیس کارخانه مرک تاثیر زیادی داشت، امانوئل مرک از نوادگان او بود. امانوئل حدود 150 سال بعد داروخانه را به ارث برد و به دلیل توانایی های علمی اش در زمینه شیمی، توانست تعدادی آلکالوئید را شناسایی و جداسازی کرده و داروهای مختلفی از آن بسازد. او سپس شروع به تولید انبوه این مواد کرد. نسل های پس از او نیز به تولید این مواد ادامه دادند و به تدریج یک کارخانه مواد شیمیایی و دارویی ایجاد کردند که علاوه بر تولید مواد اولیه جهت ساخت داروها، هزاران نوع ماده شیمیایی و دارو تولید می کند. پس از اینکه شرکت مرک در سال 2015 با کمپانی سیگما ادغام شد تعداد محصولات این شرکت به بیش از 300 هزار عنوان رسید که در نوع خود یک رکورد به حساب می آید.
کمپانی مرک با داشتن بیش از 350 سال سابقه در زمینه تولید مواد شیمیایی، قدیمی ترین تولید کننده در این صنعت است و بخش اعظم مالکیت آن همچنان در اختیار خانواده مرک است.

دانلود برگه آنالیز مرک


سیگما آلدریچ یک شرکت آمریکایی در زمینه علوم زیستی و بیوتکنولوژی است که در سال 1945 در امریکا تاسیس شد.

در سال 1975 شرکت دیگری به نام آلدریچ با این کمپانی ادغام شد و شرکت سیگما آلدریچ به وجود آمد. در سال های پس از آن شرکت های معروف دیگری همچون Fluka در سال 1989،  supelco در سال 1993  و Riedel در سال 1999 نیز به سیگما آلدریچ پیوست و این شرکت بزرگ فعالیت خود را در حیطه مواد تخصصی شیمیایی، داروسازی، زیست فناوری و علوم زیستی گسترش داد.
امروزه سیگما آلدریچ در بیش از 40 کشور جهان فعال است. دفتر مرکزی این شرکت در ایالت میزوری آمریکا قرار دارد. در سال 2015 این شرکت توسط کمپانی مرک خریداری شده و به صورت یکی از کارخانجات تابعه آن درآمد. در آن هنگام سیگما-آلدریچ بیش از 9600 کارمند داشت و در لیست 1000 کارخانه برتر فورچون قرار گرفته بود. این کارخانه در کنار 100 هزار نوع ماده شیمیایی، 30 هزار نوع تجهیز آزمایشگاهی نیز تولید می کند.

دانلود برگه آنالیز سیگماکارلو اربا یک پزشک ایتالیایی و بنیانگذار یک شرکت تولید مواد شیمیایی به همین نام است. او در سال 1833 وارد دانشکده پزشکی و داروسازی پاویا شد و در سال 1853، اولین آزمایشگاه دارویی ایتالیا را در کنار داروخانه خود تاسیس کرد. کارلو در سال 1859 تصمیم گرفت تا محصولاتش را در مقیاس بزرگتری تولید کند و به خارج از مرزهای ایتالیا بفرستد. او به دنبال موفقیت های تجاری که کسب کرده بود، در سال 1867 یک کارخانه در حومه میلان تاسیس کرد که بعدها تبدیل به بزرگترین واحد صنعتی شیمیایی-دارویی در ایتالیا شد. در سال 1978، شرکت کارلو اربا به گروه تجاری صنعتی Montedison پیوست؛ گرچه بعدها مجددا به صورت مستقل به کار خود ادامه داد. دفتر مرکزی کارلو اربا در میلان ایتالیا واقع شده و دو کارخانه در پاریس و مارسی فرانسه دارد. در طی این مدت مالکیت کارخانه بارها دست به دست گردیده و هم اکنون به دست شرکت چند ملیتی Johnson & Johnson اداره می شود.

دانلود برگه آنالیز کارلو


کمپانی بایوکم فرانسه Biochem یکی از تولیدکنندگان پیشرو در صنعت مواد شیمیایی است که بیش از 1000 نوع محصول در مقیاس های آزمایشگاهی و بزرگتر تولید می کند. لیست محصولات بایوکم ترکیبات آلی و غیرآلی با خلوص بالا را شامل می شود. این محصولات در کلیه ی پروژه های دانشگاهی، صنعتی و تولیدی قابل استفاده هستند. محصولات بایوکم هم اکنون در بسیاری از نقاط دنیا اعم از اروپا، آفریقا و خاورمیانه در دسترس است. ستاره آزمون پارس نماینده رسمی برند بایوکم در ایران است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دانلود برگه آنالیز بایوکم